Reklama

Reklama

Częstochowa: Trwają poszukiwania mężczyzny. Zaatakował kobietę na klatce schodowej

Trwają poszukiwania mężczyzny, który w połowie czerwca zaatakował kobietę na klatce schodowej w Częstochowie. Funkcjonariusze opublikowali portret pamięciowy napastnika i proszą o pomoc wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Mężczyzna zaatakował kobietę w nocy 18 czerwca 2022 roku w Częstochowie przy ulicy Bohaterów Katynia. Jak udało się ustalić funkcjonariuszom, do ataku doszło na klatce schodowej, gdy mieszkanka bloku wracała do domu. Mężczyzna, który próbował zgwałcić kobietę uciekł, gdy zaczęła krzyczeć. 

Częstochowa. Trwają poszukiwania mężczyzny

Według ustaleń policjantów z Częstochowy sprawcą był około 25-letni mężczyzna. "Miał około 180 centymetrów wzrostu, oczy jasne, nos długi, usta cienkie, jasną cerę, w chwili zdarzenia ubrany był w ciemną odzież" - powiadomiono.

Funkcjonariusze opublikowali portret pamięciowy sprawcy, który ma ułatwić odnalezienie mężczyzny. Zaapelowano także, by każda osoba, która rozpoznaje mężczyznę lub była świadkiem zdarzenia, skontaktowała się z policją.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy