Reklama

Reklama

Kinga Gajewska i wpadka w święto 3 maja

Posłanka PO Kinga Gajewska zaliczyła wpadkę na Twitterze, kiedy to w 227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja napisała, że ustawa zasadnicza miała służyć do zbliżenia się do "standardów szanowanego, postępowego zachodu".

Internauci natychmiast wychwycili wpadkę Gajewskiej. Posłanka szybko wycofała się ze swoich słów i usunęła wpis na Twitterze, ale zrzut ekranu wciąż krąży po sieci.

Co jeszcze napisała Gajewska? Otóż "227 lat temu ludzie pisząc Konstytucję wiedzieli, że musi ona dawać prawo autonomii małym ojczyznom". O co chodzi? To wie chyba tylko sama Gajewska.

Co ciekawe, Gajewska usunęła wpis, ale w sieci i tak zdążyła rozpętać się fala prześmiewczych komentarzy. Gajewska próbowała zachować twarz i winą za niefortunny wpis obarczyła współpracowników.

Reklama

A to wywołało kolejną porcję komentarzy. Rzecz jasna - niezbyt przychylnych posłance.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy