Reklama

Reklama

Nie żyje 12-latka, która topiła się na basenie w Łomnicy

​Nie żyje 12-latka, która w zeszłą środę w basenie w Łomnicy straciła przytomność i zaczęła tonąć. Dziewczynka trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Niestety, nie udało się jej uratować.

Do tragedii doszło w Łomnicy, niedaleko Jeleniej Góry. W środę wieczorem 12-letnia dziewczynka podczas pływania straciła przytomność i zaczęła tonąć. Nieprzytomne dziecko wyciągnęli z wody ratownik i świadkowie.

Do czasu przyjazdu pogotowia 12-latka była reanimowana. Do szpitala trafiła w stanie krytycznym. W poniedziałek poinformowano, że dziewczynki nie udało się uratować.

12-latka przebywała na basenie wraz z matką. Obie przyjechały na ferie z powiatu otwockiego.

Prokuratura w Jeleniej Górze prowadzi śledztwo w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Reklama

Mateusz Czmiel

Opracowanie: Adam Zygiel

Zobacz na RMF24.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy