Reklama

Kradł kosmetyki i gadżety erotyczne. Złodziej przebrał się za kobietę

- Do sklepu weszła wysoka, szczupła kobieta. Zaczęła zdejmować z półek artykuły i chować je do torby. Zatrzymaliśmy ją przy wejściu - relacjonował policjantowi przez telefon pracownik marketu. Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze okazało się, że to 45-letni mężczyzna. Złodziej kradł kosmetyki i gadżety erotyczne. Teraz grozi mu więzienie.

Do nietypowej kradzieży doszło w Złotoryi. Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży mienia w jednym ze sklepów z kosmetykami. Ze zgłoszenia wynikało, że do marketu weszła wysoka, szczupła kobieta. Kiedy pracownicy zauważyli, że klientka bierze z półek artykuły, a następnie chowa je do torebki, zadzwonili na policję. 

Zakładał perukę, robił makijaż i szedł na "łowy"

- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że sprawcą kradzieży nie była kobieta lecz mężczyzna. 45-letni mieszkaniec powiatu polkowickiego, aby nie zostać rozpoznanym zdecydował się na niecodzienne przebranie. Założył perukę z długimi włosami, ubrał sukienkę i wykonał staranny makijaż - relacjonowała młodsza aspirant Dominika Kwakszys. 

Reklama

Jak się okazało, mężczyzna już wcześniej dokonał kradzieży. Do przestępstwa doszło w tym samym sklepie tylko w innym przebraniu, czego dowodzą zdjęcia z monitoringu opublikowane przez Komendę Powiatową Policji w Złotoryi

Kradł kosmetyki i gadżety erotyczne

Łączna wartość skradzionych przez niego kosmetyków i gadżetów erotycznych wynosi niemal 1500 złotych. Część mienia została odzyskana, a 45-latek trafił do policyjnego aresztu.

- Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono dwa zarzuty kradzieży mienia. W sprawie będą prowadzone dalsze czynności, a o losie 45-latka zadecyduje sąd - przekazała Kwakszys. 

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: złodziej | policja | kradzież | areszt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy