Reklama

Reklama

Bohaterski pies ratuje kotka. Zdjęcie, które poruszyło internautów

Bohaterski pies wyniósł z płonącego budynku małego kotka. Niezwykłe zdarzenie miało miejsce w ogarniętym walkami Donbasie we wschodniej Ukrainie. Użytkowniczka Twittera, która zamieściła zdjęcie na swoim profilu, określiła to "pięknem w bezsensownej wojnie".

Podczas ostrzału w czasie walk na wschodzie Ukrainy jeden z budynków stanął w płomieniach. Wtedy bohaterski pies, ryzykując własne życie, uratował z pożaru małego kotka. Wyniósł go z płonącego budynku w pysku. Zdjęcie, na którym uwieczniono tę sytuację, stało się hitem sieci.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy