Reklama

Włochy: Harrison Ford zgubił kartę kredytową. Pomogła policja

Niemałe zdumienie u policjantów z Palermo wywołał widok karty kredytowej,​ którą na komisariat przyniósł jeden z mieszkańców. Widniało na niej nazwisko: Harrison Ford. Jak się okazało, jej właścicielem był naprawdę znany aktor, który kręci na wyspie zdjęcia do sagi o Indiana Jonesie.

Włoskie media podały, że w nadmorskiej dzielnicy Palermo-Mondello mieszkaniec znalazł kartę kredytową. Od razu zaniósł ją na najbliższy posterunek policji, którym kieruje Manfredi Borsellino, syn zabitego przez mafię w 1992 roku sędziego śledczego.

Zdumienie policjantów wywołało nazwisko właściciela karty: Harrison Ford.

79-letni aktor przybył niedawno na wyspę na zdjęcia do piątej części filmowej sagi o Indianie Jonesie. Na plażę w Mondello pojechał odpocząć po pracy na planie i to wtedy karta wypadła mu z kieszeni. Gwiazdor zauważony przez fanów schronił się pospiesznie w jednym z pobliskich lokali.

W tym czasie policjanci skontaktowali się z ekipą filmową, która pomogła im w poszukiwaniach aktora. Komendant posterunku wraz z drugim policjantem osobiście oddał zgubę Harrisonowi Fordowi, co uwiecznili na zdjęciu, opublikowanym przez media. Jak zauważono, przygodę tę uznano za iście filmowe zdarzenie - z Indianą Jonesem w tle.

Reklama


PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy