Reklama

Reklama

Szwecja: Zaginęła 32-letnia Polka. Mąż podejrzany o uprowadzenie

Od piątku w szwedzkim Malmoe trwają poszukiwania zaginionej Beaty R. Sąd zdecydował o aresztowaniu męża zaginionej. Policja podejrzewa, że to on jest odpowiedzialny za uprowadzenie 32-latki.

Zaginięcie Beaty R. zgłosiła rodzina, która zaniepokoiła się jej nagłym zniknięciem. Kobieta ostatni raz widziana była w dzielnicy Malmoe Oxie w towarzystwie męża, który ją podwoził.

Jak podała gazeta "Aftonbladet", para była w trakcie rozwodu, a Beata R. starała się o wyłączną opiekę nad dziećmi oraz sądowy zakaz kontaktu ze strony małżonka z powodu gróźb i przemocy, jakich miała doświadczyć. Wniosek o ochronę został jednak odrzucony.

Policja twierdzi, że kobieta żyje

Policja za zgodą bliskich opublikowała zdjęcie kobiety, a także zwróciła się z apelem do osób mogących widzieć srebrny samochód Suzuki, model Vitara z 2002 roku. Auto, jak się przypuszcza, ma związek z zaginięciem.

Reklama

Od poniedziałku za pomocą helikopterów oraz psów tropiących przeczesywany jest teren pola golfowego w Oxie, gdzie znajdują się zbiorniki wodne. Rzecznik lokalnej policji Nils Norling zapewnił, że "zakłada się, że zaginiona osoba żyje".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy