Reklama

Reklama

Strzelanina w Nicei. Nie żyje jedna osoba

​Jedna osoba zginęła w strzelaninie, do której doszło w środę w Nicei na południu Francji - poinformowała lokalna gazeta "Nice Matin", cytowana przez agencję Reutera. Według najnowszych informacji ogień otworzył policjant podczas operacji zatrzymania podejrzanych o morderstwo 24-latka 24 grudnia.

Policja w Nicei potwierdziła, że prowadzi w mieście operację.

Służby apelują do mieszkańców, by unikali przebywania w okolicy, w której doszło do strzelaniny.

- Prowadzono operację dotyczącą zabójstwa popełnionego 24 grudnia w Las Planas. Planowano zatrzymanie podejrzanych w tej sprawie. Operacja poszła źle. Funkcjonariusz policji otworzył ogień do jednej z osób. O 12:30 stwierdzono zgon rannego - poinformował prokurator Xavier Bonhomme. Śledztwo prowadzi Generalny Inspektorat Policji.

Służby badają szczegóły zdarzenia. Zatrzymano policjanta, który otworzył ogień. Jak poinformował prokurator, przy ofierze nie znaleziono broni. 

Reklama

W związku z tą operacją aresztowano kilka osób. - Samochód podejrzanych jest przeszukiwany - powiedział prokurator.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy