Reklama

Nastolatkowie pobili prezentera pogody w USA. Nagrał film

Znany meteorolog został zaatakowany w nowojorskim metrze. - Prawie nie mogę zgiąć kolan. Byłem kopany i uderzany - przekazał Adam Klotz. Mężczyzna zaapelował o zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w mieście

Meteorolog pracujący dla stacji Fox News, Adam Klotz, został zaatakowany w metrze w Nowym Jorku przez nastolatków. Mężczyzna miał im wcześniej zwrócić uwagę, aby przestali nękać starszego mężczyznę i przypalać mu włosy jointem - informuje foxnews.com.

Napastników wypuszczono do domu

Klotz relacjonował, że próbował ominąć grupę, ale oni za nim podążali. - Próbowali mnie znokautować, więc robiłem wszystko, aby zakryć głowę. (...) Mój bok jest siny, prawie nie mogę zgiąć kolan. Byłem ciągle kopany i uderzany - dodał.

Meteorolog został przyjęty do szpitala i udzielono mu pomocy. Trzech nastolatków z grupy napastników zostało zatrzymanych przez policję, ale zostali oddani pod opiekę rodziców bez postawienia im zarzutów. - Nie chcę, żeby podobne rzeczy przydarzyły się komuś innemu. Chcę, żeby były jakieś zmiany strukturalne, więcej policjantów w takich miejscach - zaapelował Klotz.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: meteorolog | pobicie | Nowy Jork

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy