Reklama

Reklama

Nagrody warte 145 tys. dolarów. Loteria dla pasażerów ze środkowego miejsca

Australijskie linie lotnicze Virgin Australia uruchomiły loterię z nagrodami o wartości 145 tys. dolarów - informuje CNN. Pasażerowie, by wygrać darmowe loty, wycieczki czy skok na bungee muszą zająć odpowiednie miejsca w samolocie. - Dajemy naszym lojalnym pasażerom możliwość wygrania tylko za siedzenie na środkowym siedzeniu - przekazała dyrektor generalna linii lotniczych.

Zgodnie z ankietą przeprowadzoną w mediach społecznościowych przez linie lotnicze Virgin Australia 0,6 proc. z ponad 7500 pasażerów wybiera środkowe siedzenie w samolocie. Miejsce, które nie oferuje widoku z okna, ani łatwego dostępu do toalety, ma szansę stać się częściej wybieranym.  

Virgin Australia ogłosiły uruchomienie loterii pod nazwą "Middle Seat" (Środkowe Miejsce) z nagrodami o wartości 145 tys. dolarów, czyli niemalże 700 tys. zł za wybranie środkowego siedzenia podczas podróży samolotem

- Virgin Australia to linia lotnicza, która robi wszystko inaczej i świetnie się bawimy wymyślając ekscytujące innowacje, by każda część podróży była jeszcze wspanialsza. Dajemy naszym lojalnym pasażerom możliwość wygrania tylko za siedzenie na środkowym siedzeniu - powiedziała Jayne Hrdlicka, dyrektor generalny Virgin Australia Group, cytowana przez CNN. 

Reklama

Loteria dla pasażerów. Do wygrania bilety na mecze i skok na bungee 

Loteria linii lotniczych będzie trwać do 23 kwietnia 2023 r., a udział w niej może wziąć każdy pełnoletni członek programu lojalnościowego Velocity Frequent Flyer, który podczas lotu wybrał środkowe siedzenie.  

Co tydzień pasażerowie będą mogli wygrać inną nagrodę. W puli znalazły się darmowe bilety lotnicze, przelot helikopterem, skok na bungee, wakacje w Cairns, a także bilety na finał ligi futbolu australijskiego. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy