Reklama

Makabryczna egzekucja w USA. Wśród zabitych niemowlę i 17-letnia matka

Tragiczna strzelanina w Kalifornii w USA. Nie żyje sześcioosobowa rodzina, w tym sześciomiesięczne dziecko i jego 17-letnia matka - podaje ABC News. Media informują, cytując śledczych, że morderstwo było egzekucją. Chodzi prawdopodobnie o porachunki gangów.

Tragedia rozegrała się ok. 4 nad ranem w centralnej Kalifornii w USA. Policjanci zostali zaalarmowani o odgłosach strzelaniny na ulicy. 

Po przybyciu na miejsce okazało się, że śledczy mają do czynienia z egzekucją. Dwie zastrzelone osoby leżały na ulicy, kolejna na progu jednego z domów, następne trzy ofiary odnaleziono wewnątrz. Jedna z ofiar jeszcze żyła, kiedy przyjechali policjanci. Mężczyzna zmarł jednak krótko po przewiezieniu do szpitala. 

"Egzekucja". Nie żyje sześć osób

Wśród ofiar jest m.in. sześciomiesięczne dziecko i jego 17-letnia matka - czytamy. Ofiary zostały zamordowane strzałem w głowę. Biuro szeryfa hrabstwa Tulare wskazało, że kilka osób zdołało uniknąć śmierci w strzelaninie. Nie podano jednak, o ile osób chodzi, ani jak zdołały się one uratować. 

Reklama

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że rodzina była celem bezwzględnej egzekucji. Sprawa jest łączona z porachunkami gangów. W minionym tygodniu w domu, w którym doszło do strzelaniny, prowadzone było przeszukanie związane z narkotykami - wskazała policja. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | Kalifornia | strzelanina

Reklama

Reklama

Reklama