Reklama

Reklama

Kalisz: Ośmiolatek dźgnięty nożem w klatkę piersiową. Jest w ciężkim stanie

Ośmioletni chłopiec z dwiema ranami kłutymi klatki piersiowej jest w ciężkim stanie, w tej chwili przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej - poinformował rzecznik ostrowskiego szpitala Adama Stangret. Chłopca zraniła prawdopodobnie jego matka. Kobieta również jest ranna.

Do zdarzenia doszło w czwartek w jednym z mieszkań przy ul. Zamkowej w Kaliszu.

Ośmiolatek raniony nożem

Przed godziną 7 kaliska policja została zawiadomiona o rannym ośmioletnim chłopcu. Służby - jak powiedział kom. Witold Woźniak - wezwał ktoś z rodziny.

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że chłopiec ma ranę kłutą klatki piersiowej od noża, a sprawcą jest prawdopodobnie jego 33-letnia matka. Kobieta też była ranna. - Matka z synem trafili do szpitali w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim - powiedział kom. Woźniak.

Rzecznik prasowy kaliskiego szpitala Paweł Gawroński poinformował, że kobieta jest na chirurgii. - Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - przekazał. 

Reklama

Chłopca przewieziono do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. - Dziecko z dwiema ranami kłutymi klatki piersiowej trafiło do nas w stanie ciężkim. Po wykonaniu niezbędnych zabiegów przyjęto je na oddział intensywnej terapii dla dzieci - poinformował rzecznik ostrowskiego szpitala Adama Stangret.

Co wydarzyło się w Kaliszu

Na miejscu zdarzenia pracuje policja pod nadzorem prokuratora. - Na ten moment trudno mówić o szczegółach zdarzenia - powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler. 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy