Reklama

Reklama

Atak nożownika w Ostrowie Wielkopolskim. Trwa obława

​Na przejściu dla pieszych wyjął nóż i ranił kierowcę, z którym się pokłócił, a następnie uciekł. Do takich zdarzeń doszło w poniedziałek w Ostrowie Wielkopolskim. Policja poszukuje nożownika.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w pobliżu marketu przy ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Według wstępnych ustaleń policji, na przejściu dla pieszych pomiędzy kierowcą a pieszym doszło do awantury.

Atak na przejściu dla pieszych. Szukają nożownika

- W pewnym momencie ten drugi wyjął nóż i ranił kierowcę - poinformowała mł. asp. Małgorzata Michaś, rzeczniczka ostrowskiej policji.

Następnie napastnik uciekł z miejsca zdarzenia; poszukuje go policja. Drugi z mężczyzn trafił do szpitala.

Rzecznik lokalnego szpitala Adam Stangret powiedział, że życiu kierowcy nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy