Reklama

Reklama

Lubelskie: Policja poszukuje 44-letniego Piotra Skoczka

Tomaszowscy policjanci prowadzą poszukiwania 44-letniego Piotra Skoczka. Mężczyzna 13 października wyszedł ze szpitala w miejscowości Wieluń (woj. łódzkie) i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

44-letni Piotr Skoczek ostatni raz był widziany 13 października, gdy opuszczał szpital w Wieluniu. Tego dnia zerwał kontakt z rodziną. 

Jak informuje policja, mężczyzna może próbować powrócić do miejsca zamieszkania na tzw. "stopa". Posiada obrażenia twarzy w postaci rozciętego łuku brwiowego.

Rysopis zaginionego

Piotr Skoczek ma około 176 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, jasne oczy, włosy krótkie szpakowate, duży nos i odstające uszy. 

W dniu zaginięcia mógł mieć na sobie czarną kurtkę typu softshell. Mężczyzna nie posiada przy sobie żadnych dokumentów.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Żeromskiego 4, 22-600 Tomaszów Lubelski, tel. 47 81 54 210 lub 112.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje