Reklama

Reklama

Olsztyn: Ciało odnalezione w zabagnionym terenie. Identyfikacja niemożliwa

- Na przedmieściach Olsztyna, w trudno dostępnym, zabagnionym terenie strażacy ochotnicy z Bartąga odnaleźli w sobotę ciało człowieka. Prawdopodobnie jest to mieszkaniec Olsztyna, który zaginął na początku stycznia - poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie poinformował, że w sobotę podczas akcji poszukiwawczej strażacy ochotnicy z Bartąga w zabagnionym, zarośniętym terenie na przedmieściach Olsztyna odnaleźli ciało człowieka. 

Niestety stan zwłok nie pozwolił na ich identyfikację, jednak zachowany ubiór pozwala przypuszczać, że może to być mieszkaniec Olsztyna, który zaginął 8 stycznia.

Zobacz też: Opolskie. 24-latek z Nysy przez miesiąc mieszkał z nieboszczykiem

Dzieci prowadziły akcję poszukiwawczą

Reklama

Dzieci zaginionego od wielu dni prowadziły akcję poszukiwawczą, do której zapraszały znajomych, sąsiadów, mieszkańców miasta, którzy czuli się na siłach, by brać udział w poszukiwaniach. 

W sobotę rano z przedmieść Olsztyna także wyruszyła grupa osób chcących pomóc odnaleźć zaginionego. Niezależne poszukiwania prowadziła także olsztyńska policja. Teraz policja i prokuratura zdecydują o dalszych czynnościach w tej sprawie.

Od kilku tygodni trwają także poszukiwania 79-letniej Marii Kułakowskiej z Dobrego Miasta, która wyszła z domu 29 grudnia minionego roku i do tej pory nie wróciła. Poszukiwana jest także 65-letnia Krystyny Zalech z Zalbek w gminie Dywity, która zaginęła 15 stycznia - według policji może ona przebywać na terenie Olsztyna.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama