Reklama

Egzorcyzmy ze sztyletem w ręku. 58-latek z Pisza zatrzymany

Miał znęcać się psychicznie nad żoną i odprawiać nad nią egzorcyzmy ze sztyletem w ręku. Policja zatrzymała 58-latka podejrzanego o stosowanie przemocy domowej. Mężczyzna trafił do aresztu. Za znęcanie się grozi kara do pięciu lat więzienia.

Na Komendę Powiatowej Policji w Piszu zgłosiła się kobieta, która zdecydowała się złożyć zawiadomienie o znęcaniu się nad nią przez męża. Z relacji kobiety wynikało, że przemocy ze strony męża doświadczała od ponad dwóch lat. Małżonek miał nadużywać alkoholu i pijany bez powodu wszczynać awantury, wyzywając żonę i grożąc jej śmiercią.

Chciał wypędzić z jej ciała szatana

58-latek - jak podaje policja - odprawiał też nad żoną egzorcyzmy, żeby przy pomocy własnoręcznie zrobionego metalowego sztyletu wypędzić z jej ciała szatana. Do egzorcyzmów miało dochodzić też w nocy, przez co kobieta nie raz nocowała w samochodzie. 

Reklama

Pokrzywdzona była wyraźnie wyczerpana sytuacją rodzinną i codzienną obawą o własne życie - relacjonują policjanci.

Funkcjonariusze zatrzymali 58-latka i zabezpieczyli jego sztylet. Mężczyzna usłyszał zarzut psychicznego znęcania się nad żoną. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Jak podaje policja, za znęcanie się nad najbliższymi grozi kara nawet pięć lat pozbawienia wolności.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pisz | egzorcyzmy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy