W 2012 roku Marcin Przydacz założył firmę zajmującą się przetwórstwem warzyw. W tym samym czasie kontynuował działalność naukową.
Od 2010 do 2014 roku był analitykiem do spraw stosunków międzynarodowych w konserwatywnym i republikańskim, ale niepartyjnym stowarzyszeniu "Klub Jagielloński". Pracował także w Centrum Analiz Fundacji Republikańskiej.
W latach 2012-2015 był wykładowcą na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, a jednocześnie od 2013 do 2015 roku pozostając na stanowisku prezesa zarządu think tanku Fundacji Dyplomacja i Polityka.
W 2015 roku został
zastępcą dyrektora Biura Spraw Zagranicznych w Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy. Tę funkcję sprawował do roku 2019. Następnie został powołany na stanowisko
podsekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych ds. bezpieczeństwa, polityki amerykańskiej, azjatyckiej oraz wschodniej.
Od stycznia 2023 pełni funkcję szefa Biura Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezydenta RP w randze sekretarza stanu.
W wyborach parlamentarnych 15 października 2023 r. do
Sejmu RP startował z ramienia
Prawa i Sprawiedliwości w okręgu sieradzkim. Uzyskał
mandat posła na Sejm X kadencji z listy PiS.
Marcin Przydacz - nagrody i odznaczenia
Marcin Przydacz został uhonorowany takimi odznaczeniami jak: Krzyż Komandorski Orderu "Za zasługi dla Litwy" w 2019 roku.
W 2023 roku został Wielkim Oficerem Łotewskiego Krzyża Uznania. Otrzymał także Krzyż Wielki Komandorski Orderu "Za zasługi dla Litwy".
Marcin Przydacz - życie osobiste
Aktualnie mieszka w powiecie pajęczańskim, w województwie łódzkim z żoną i trojgiem dzieci.