Reklama

Reklama

Strażacy wyłowili ciało wędkarza. Był poszukiwany od soboty

Strażacy wyłowili z Wisły ciało 41-letniego wędkarza. Jak informuje świętokrzyska policja, poszukiwana mężczyzny trwały od soboty. Zwłoki znaleziono 300 metrów od miejsca, w którym łowił ryby.

Jak przekazała aspirant Joanna Szczepaniak, rzeczniczka staszowskiej policji, w piątek 29 kwietnia na ryby nad Wisłę, w okolice Turska Małego w gminie Połaniec przyjechali 24-, 37- i 41-latek z Radomia.

- W sobotni ranek okazało się, że najstarszy z nich zniknął. Z uwagi na fakt, że już mu się to kiedyś zdarzyło, znajomi dopiero około 13 nabrali podejrzeń, że mogło stać się coś złego i zaalarmowali policjantów. Ci poprosili o pomoc strażaków - powiedziała funkcjonariuszka.

Przeszukiwane były brzegi rzeki i jej koryto. Przez cały weekend mężczyzny nie udało się odnaleźć. - W poniedziałek, około 300 metrów od miejsca, w którym rozłożone były wędki, strażacy ochotnicy wyłowili w Wisły ciało zaginionego mężczyzny - dodała asp. Szczepaniak.

Reklama

Na miejscu działania prowadzi policja pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy