Reklama

Reklama

Pyskowice: Zaginął 14-latek. Policja publikuje jego wizerunek

Zaginął 14-letni Maksymilian Napiórski z Pyskowic na Śląsku. Ostatni raz widziany był we wtorek po południu. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

W środę gliwicka policja zamieściła na stronie internetowej zdjęcie i rysopis poszukiwanego nastolatka, prosząc o informacje, które umożliwią jego odnalezienie.

Policjanci przeczesują okolicę

Miejsce pobytu Maksymiliana, który wyszedł z domu we wtorek ok. 16, starają się ustalić policjanci z Wydziału Kryminalnego gliwickiej komendy. - Sprawdzili już szpitale i przeczesali spory rejon Pyskowic, Zabrza oraz Gliwic, niestety - z wynikiem negatywnym - powiedział rzecznik gliwickiej policji podinsp. Marek Słomski.

Mundurowi ustalili, że zaginiony nastolatek lubi jeździć autobusami i pociągami. Nie da się ustalić lokalizacji jego telefonu - aparat został prawdopodobnie wyłączony.

Reklama

Rysopis zaginionego 14-latka

Maksymilian wygląda na 18 lat. Mam 180 cm wzrostu i waży 93 kg. Ma krótkie ciemne włosy, niebieskie oczy, nosi aparat korekcyjny na zębach. Ubrany był w sportową, czarną, długą bluzę do kolan, ciemne spodnie dresowe i białe buty sportowe marki Puma. Miał przy sobie niebieską, skórzaną saszetkę z paskiem na ramię z dokumentami i kartą płatniczą oraz telefon komórkowy.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gliwicach - telefon kontaktowy całodobowy: 47 85 92 255, e-mail: dyzurny@gliwice.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy