Reklama

Reklama

Śmiertelny wypadek na Podlasiu. Autem najprawdopodobniej jechali migranci

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w wynku wypadku na obwodnicy Wasilkowa (woj. podlaskie). Auto uderzyło tam w ciężarówkę – informuje Polsat News. Pasażerami osobówki najprawdopodobniej byli imigranci.

Do wypadku doszło w trakcie policyjnego pościgu. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed funkcjonariuszami prawie 30 km. Następnie samochód osobowy volkswagen golf uderzył w ciężarówkę, a potem w bariery. 

W wyniku wypadku zginął jeden z pasażerów osobówki. Kierowca i dwóch pozostałych pasażerów trafili do szpitala. Jak informuje podlaska policja, auto było na niemieckich numerach rejestracyjnych.

Samochodem prawdopodobnie jechali imigranci

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że samochodem prawdopodobnie jechali imigranci. "Wstępne okoliczności wskazują na to, że osoby poszkodowane, to osoby nielegalnie przebywające na terenie naszego kraju" - poinformował  podinsp. Tomasz Krupa.

Reklama

Więcej na polsatnews.pl


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama