Reklama

Reklama

Podlaskie: Okradł lokal i zrobił sobie kebaba. Nagrały go kamery

Policjanci z Kolna (woj. podlaskie) otrzymali wezwanie o napadzie na punkt gastronomiczny. Z lokalu zniknęły pieniądze, narzędzia oraz artykuły spożywcze. Jak pokazują kamery monitoringu, złodziej w trakcie napadu przyrządził sobie kebaba. Gdy się posilił, uciekł z miejsca zdarzenia.

Właściciele okradzionego lokalu oszacowali straty na 6,5 tys. złotych. Wizerunek sprawcy, który ukradł pieniądze, elektronarzędzia oraz produkty spożywcze został zarejestrowany przez kamery monitoringu. W trakcie napadu mężczyzna najwyraźniej zgłodniał, więc z dostępnych produktów przyrządził kebaba, którego zjadł w lokalu. 

Na nagraniu mundurowi rozpoznali 17-letniego mieszkańca gminy Kolno, który był już wcześniej karany. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i trafił do policyjnego aresztu. 

"Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 17-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem, za co kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności" - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Kolnie. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama