Reklama

Reklama

Juchnowiec Kościelny. Piosenka zachęcająca do szczepień podbija sieć

"Maryś, szczep się" to klip, który w ostatnich dniach podbija sieć. Gmina Juchnowiec Kościelny (woj. podlaskie) z przymrużeniem oka zachęca w nim wszystkich do tego, aby się zaszczepili.

Choć piosenka "Maryś, zaszczep się" trafiła do sieci miesiąc temu, to teraz zyskała na popularności. Klip do tej pory obejrzało ponad 90 tys. osób. 

Na nagraniu członkowie zespołów "Koplanianki" i "Srebrne Nutki" zachęcają do szczepień przeciwko COVID-19. Autorem tekstu jest Danuta Ekman, a klip został zrealizowany na zlecenie Gminy Juchnowiec Kościelny. 

Sprawdź tekst piosenki "Maryś, szczep się" w serwisie Tekściory.pl!

Reklama


Seniorzy zachęcają do szczepienia

W teledysku wykonawcy śpiewają piosenkę podczas prac na wsi: zbierania ziemniaków, jabłek w sadzie, karmienia krów czy wywożenia obornika. Próbują przekonać Marysię, by się zaszczepiła: "Zaszczep się Marysiu, chroń swe życie młode, COVID zbiera żniwo, nie pyta o zgodę", "Nie czekaj Marysiu, długo nie czekaj, zaszczep się czym prędzej, nie zwlekaj, nie zwlekaj".

Piosenkę kończą słowa: "Mętlik w głowie duży, od tego gadania, trzeba się zaszczepić dość tego czekania"

- To była super zabawa i przygoda. Do tego bardzo fajne doświadczenie - mówią uczestnicy muzycznego klipu "Maryś, zaszczep się!". 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje