Reklama

Reklama

Warszawa: Kolejny wypadek w Złotych Tarasach. Kobieta spadła z kilkunastu metrów. Nie żyje

Około 40-letnia kobieta spadła z kilkunastu metrów w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy. Zginęła na miejscu. Do tragicznego wypadku doszło we wtorek ok. godz. 14:00. Czynności prowadzi policja z udziałem prokuratora. To już drugi taki wypadek w Złotych Tarasach w ostatnich dniach.

Nie żyje kobieta w wieku około 40 lat, która spadła z kilkunastu metrów w Złotych Tarasach. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe, ale poszkodowanej nie udało się uratować.

- Około godziny 14:30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że z poziomu +4 na poziom -1 spadła kobieta w wieku około 40 lat. Poniosła śmierć na miejscu - powiedział polsatnews.pl podinsp. Robert Szumiata, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji w Warszawie.

Złote Tarasy. Dyrekcja zapewnia, że obiekt jest bezpieczny

Miejsce wypadku zostało ogrodzone przez policję. Trwają tam czynności z udziałem prokuratora. Chodzi m.in. o oględziny zwłok.

Reklama

Dyrekcja centrum handlowego Złote Tarasy odmówiła udzielenia komentarza w sprawie wypadku. Zapewniono jednak, że obiekt spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa przewidziane prawem.

Kolejny wypadek w Złotych Tarasach

To już drugi wypadek w Złotych Tarasach w ostatnich dniach. W czwartek 28 października zmarł mężczyzna, który także spadł ze znacznej wysokości. Jak poinformowała Komenda Stołeczna Policji, zgłoszenie o wypadku w centrum handlowym wpłynęło wówczas kilka minut po godz. 19.

- W galerii handlowej Złote Tarasy doszło do nieszczęśliwego, jak się okazało, zdarzenia. Mężczyzna spadł z wysokości i niestety poniósł śmierć na miejscu - mówił wówczas Rafał Rutkowski z zespołu prasowego KSP.

Media poinformowały później, że mężczyzna, który był na ruchomych schodach miał atak, wskutek którego przechylił się przez poręcz i spadł.

Więcej na ten temat przeczytasz na polsatnews.pl

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama