Reklama

Reklama

Tajemniczy pożar w Wyszkowie. Media: Mogło dojść do morderstwa

Nad ranem w domu jednorodzinnym w Wyszkowie (woj. mazowieckie) wybuchł pożar. - Po jego ugaszeniu znaleziono zwłoki dwóch kobiet - poinformował kom. Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. Według nieoficjalnych ustaleń lokalnych mediów w pożarze zginęła 83-letnia matka z 58-letnią córką. Kobiety mogły zostać zamordowane.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 3:00. - Zostaliśmy poinformowani o pożarze w domu jednorodzinnym w Wyszkowie przy ul. Białostockiej. Strażacy na miejscu ugasili pożar. We wnętrzu zostały znalezione zwłoki dwóch kobiet. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon. Prowadzimy czynności pod nadzorem prokuratora - powiedział kom. Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Policja i prokuratura nie udzielają informacji

- Na tym etapie postępowania, jak dla dobra tych czynności szczegółowych informacji nie mogę udzielić - zaznaczył policjant.

Z kolei prokurator rejonowy w Wyszkowie Krzysztof Jeziorski powiedział, że na chwilę obecną "niewiele może powiedzieć". - Jeszcze trwają czynności procesowe na miejscu zdarzenia - dodał.

Reklama

Możliwe morderstwo

Jak podaje lokalny portal tubawyszkowa.pl, w pożarze zginęła 83-letnia matka z 58-letnią córką. "Nikt oprócz nich nie przebywał w domu w czasie pożaru. Policja bada różne wersje tego zdarzenia, ale prokuratura potwierdza nieoficjalne informacje. W tym domu mogło dojść do podwójnego morderstwa" - czytamy na portalu.

"Jak wynika z nieoficjalnych informacji, zabójstwa a następnie celowego podpalenia domu mógł dokonać mąż młodszej z kobiet. Jednak w sprawie do tej pory nikt nie został zatrzymany" - dodaje portal.

Natomiast portal rmf24.pl donosi, że 58-letnia kobieta miała w poniedziałek sprawę rozwodową ze swoim mężem - 57-letnim Jerzym N. "Wobec mężczyzny było też prowadzenie postępowanie dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego" - pisze rmf24.pl "Służby zabezpieczyły nagrania z dwóch kamer monitoringu. Policja szuka 57-latka" - dodał portal.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy