Reklama

Reklama

Małopolska: Śmierć 48-letniego motocyklisty ze Świętokrzyskiego

Jadący motocyklem 48-latek zderzył się w Trybszu (woj. małopolskie) ze skręcającą w lewo osobówką. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Jednego popołudnia w powiecie nowotarskim doszło do aż czterech wypadków z udziałem kierowców jednośladów.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie, ok. godz. 16, we wsi Trybsz (powiat nowotarski). 

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierujący motocyklem 48-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, podczas wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo samochodem osobowym marki Renault.  

Na miejsce wezwano karetkę oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo udzielanej pomocy i reanimacji nie udało się uratować życia motocyklisty. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy.

Reklama

Cztery wypadki w dwie godziny

Na miejscu wypadku z udziałem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu i biegłego z zakresu wypadków drogowych przeprowadzono czynności procesowe. Pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu strzeżonym. Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

W niedzielę na drogach powiatu nowotarskiego w przeciągu dwóch godzin doszło aż do czterech wypadków z udziałem motocykli. Tragiczny w skutkach był wypadek w Trybszu, w pozostałych zdarzeniach - w Nowym Targu i Jabłonce - obrażenia motocyklistów okazały się niezagrażające życiu kierowców. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje