Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek na S8. Nie żyje jedna osoba

Na trasie S8 w Rawie Mazowieckiej (woj. łódzkie) doszło we wtorek nad ranem do śmiertelnego wypadku osobówki z samochodem ciężarowym. Jak przekazał dyżurny z GDDKiA, nie żyje jedna osoba.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 3 nad ranem. Na S8 między węzłem Rawa Mazowiecka Północ a węzłem Rawa Mazowiecka Południe zderzył się samochód osobowy z ciężarówką. Jak poinformował dyżurny punktu informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad jedna osoba zginęła.

"Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-letni pasażer hondy, na pasie awaryjnym zmieniał koło w aucie. Najprawdopodobniej przejeżdżający w tym samym kierunku man kierowany przez 48-latka potrącił go" - czytamy w policyjnym komunikacie. Jak dodano, kierujący ciężarówką był trzeźwy.

Reklama

Wypadek na S8. Trwają czynności wyjaśniające

- Na miejscu zdarzenia policjanci prowadzą czynności wyjaśniające - przekazała Interii oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej, mł. asp. Agata Krawczyk.

Nad ranem dyżurny punktu informacji drogowej GDDKiA informował, że "zablokowany jest jeden pas w kierunku Wrocławia. Przewidywany czas trwania utrudnienia około trzy godziny". Na ten moment, jak czytamy w komunikacie Policji, ruch odbywa się płynnie.  

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy