Reklama

Reklama

Kudowa-Zdrój. Małżeństwo z ranami postrzałowymi. Ciała miały być zawinięte w dywany

Na ciałach kobiety i mężczyzny, których zwłoki znaleziono w jednym z mieszkań w Kudowie-Zdroju, ujawniono rany postrzałowe - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy prok. Tomasz Orepuk. Według nieoficjalnych doniesień lokalnych mediów ciała były zawinięte w dywany i worki.

Prokurator Orepuk przekazał, że wstępne wyniki sekcji zwłok świadczą, iż kobieta i mężczyzna, małżeństwo w starszym wieku, są ofiarami zabójstwa. - Przyczyną zgonu były rany postrzałowe - powiedział rzecznik świdnickiej prokuratury. Dodał, że ciała ofiar były "w stanie rozkładu".

Zabójstwo małżeństwa. Prokurator: Zatrzymano kilka osób

Prok. Orepuk poinformował również, że w sprawie zatrzymano kilka osób. - Dla dobra śledztwa nie ujawniamy, ile osób i w jakim charakterze zostały zatrzymane. O tym, kto i jakie zarzuty usłyszał lub usłyszy, będziemy informować w poniedziałek - powiedział prokurator zastrzegając, że to wszystkie informacje, jakie może przekazać na tę chwilę.

Reklama

Zwłoki kobiety i mężczyzny zostały znalezione w środę przez policję w jednym z mieszkań w Kudowie-Zdroju. Według nieoficjalnych doniesień lokalnych mediów ciała były zawinięte w dywany i worki. Zwłoki miały znajdować się w mieszkaniu od dłuższego czasu.

 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama