Reklama

Reklama

​USA: 3-latek zmarł u dentysty

3-letni chłopiec zmarł nagle podczas wizyty u stomatologa. Do tragedii doszło w USA, w mieście Wichita (Kansas). Przyczyną śmierci chłopca prawdopodobnie była reakcja na leki.

Do tragedii doszło 6 lipca. Jak podaje portal kake.com, funkcjonariuszy wezwano, dzwoniąc pod numer alarmowy 911. Zgłaszający podał, że 3-letni chłopiec przestał reagować podczas zabiegu w gabinecie stomatologa.

Na miejscu okazało się, że dziecko potrzebuje pilnej pomocy. Przewieziono je do szpitala, gdzie zmarło. Prawdopodobnie była to reakcja na podawane w trakcie wizyty leki - poinformowała policja.

Tragedia wywołała poruszenie wśród internautów. Jedna z użytkowniczek założyła na portalu Go Fund Me zbiórkę mającą pomóc rodzinie zmarłego pokryć bieżące wydatki.

Reklama

"To niezwykle łamiące serce"

Podano, że 3-latek nazywał się Abiel Valenzuela Zapata.

"To niezwykle łamiące serce. W tej sprawie teraz pozostaje wiele niewiadomych. Rodzina potrzebuje czasu i miejsca na przeżycie żałoby. Chciałabym, aby w tym okresie nie martwili się o finanse. Wszelkie darowizny zostaną przekazane bezpośrednio do nich, by wykorzystali je i przeszli przez ten trudny okres" - czytamy.

Jak przekazała policja, w tej chwili w sprawie śmierci chłopca nie ma wszczętego dochodzenia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy