Reklama

Reklama

Turysta chciał zrobić selfie na szczycie. Spadł w przepaść

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w stanie Arizona. Podczas wyprawy na szczyt Flatiron jeden z turystów spadł z góry, kiedy próbował zrobić sobie selfie. 21-latek nie przeżył upadku z wysokości.

Jak relacjonuje New York Post 21-letni Richard Jacobson spadł z góry w poniedziałek, po północy. Na szczycie Flatiron znajdował się razem ze swoim przyjacielem. Według informacji przekazanych przez biuro szeryfa, mężczyzna podszedł do krawędzi, ponieważ chciał zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Niestety poślizgnął się i spadł ponad kilometr w dół. 

Służby zostały poinformowane o wypadku przez towarzysza 21-latka. Policjanci informują, że turyści nie byli pod wpływem narkotyków ani środków odurzających. "To był po prostu bardzo tragiczny wypadek" - powiedział sierżant Doug Peoble. 

Reklama

Zrozpaczony przyjaciel 21-latka został ściągnięty z góry przy użyciu helikoptera. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy