Reklama

Reklama

Miss Bośni seryjną morderczynią? Została aresztowana

Miss Bośni jest seryjną morderczynią? 29-letnia Slobodanka Tosic została aresztowana w Chorwacji.

Miss Bośni jest seryjną morderczynią? 29-letnia Slobodanka Tosic została aresztowana w Chorwacji.

Jak informują zagraniczne media, modelka jest powiązana z pięcioma zabójstwami i wielomilionowymi grabieżami. Po zatrzymaniu, kobieta została przewieziona do Bośni i Hercegowiny, gdzie usłyszy ciążące na niej zarzuty. Jak ujawniono, Slobodanka była partnerką gangstera Darko Eleza i chętnie angażowała się w przestępczą działalność jego grupy.

Miss Bośni i modelka Playboya jest jedną z 32 osób zatrzymanych w ramach tajnej akcji "Operation Doll". Tosic jest oskarżana m.in. o próbę zabójstwa byłego kochanka i lokalnego gangstera Djordje Zdrale'a.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy