Reklama

Reklama

Kielce: Nietrzeźwa 35-latka raniła nożem partnera

Kieleccy policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę, która jest podejrzewana, że w sobotę wieczorem raniła swojego 42-letniego partnera. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu jednego z bloków na kieleckim osiedlu Czarnów.

Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach Kamil Tokarski powiedział PAP, że informacje o zgłoszeniu funkcjonariusze otrzymali w sobotę około godziny 23.00.

"Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na klatce schodowej znajduje się mężczyzna, który krwawi. Na miejscu udaliśmy się z ekipą pogotowia. Jak się okazało mężczyzna miał na ciele obrażanie prawdopodobnie po użyciu noża. Ekipa pogotowia ratunkowego zabrała poszkodowanego do szpitala. Z naszych ustaleń wynika, że podczas spożywania alkoholu i awantury domowej 35-letnia kobieta sięgnęła po nóż i zraniła swojego partnera" - powiedział Tokarski.

Reklama

Oboje byli nietrzeźwi. Kobieta została zatrzymana, miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. "Obecnie ustalamy dokładny przebieg i okoliczności tego, co się stało" - dodał Tokarski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje