Reklama

Reklama

Dzik zaatakował dzieci w przydomowym ogródku

Dwóch chłopców zostało rannych po ataku dzika w miejscowości Wysoka Głogowska. - Rozległe rany zostały zaopatrzone chirurgiczne, obecny stan zdrowia chłopców jest dobry – przekazał dr Jerzy Szymborski ze szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie.

Dwóch chłopców zostało rannych po ataku dzika w miejscowości Wysoka Głogowska. - Rozległe rany zostały zaopatrzone chirurgiczne, obecny stan zdrowia chłopców jest dobry –  przekazał dr Jerzy Szymborski ze szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie.

- W okolicy widziana była locha z małymi i to najprawdopodobniej ona zaatakowała chłopców - informuje Paweł Międlar, rzecznik podkarpackiego komendanta wojewódzkiego policji.

Pięcio- i dziewięciolatek natknęli się na zwierzę, kiedy zbierali jagody w przydomowym ogrodzie graniczącym z lasem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy