Reklama

Reklama

Siedlce. Nie żyje zakonnik Adam Świerżewski. "Został pobity"

Ojciec Maksymilian Adam Świerżewski, który posługiwał w siedleckiej parafii, zmarł 11 listopada. Miał 35 lat. Zakonnik miał trafić do szpitala po tym, jak został pobity.

Ojciec Maksymilian Adam Świerżewski posługiwał w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Siedlcach. 

Na facebookowym profilu ośrodka religijnego "Niebo" przekazano, że zakonnik zmarł 11 listopada, w wieku 35 lat. "W 16 roku życia zakonnego i 9-tym roku życia kapłańskiego, w Siedlcach odszedł do Pana nasz Współbrat z Prowincji Warszawskiej, o. Maksymilian Adam Świerżewski OFMConv. Został pobity ze skutkiem śmiertelnym w Siedlcach" - napisano. 

Portal podlasie24.pl przekazał, nieprzytomny mężczyzna z obrażeniami ciała został znaleziony 11 listopada wieczorem w siedleckim parku Aleksandria. "Jego życia nie udało się uratować. Zmarł w szpitalu w nocy z 11 na 12 listopada" - podano. 

Reklama

Więcej na polsatnews.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy