Reklama

Reklama

Wypadek w Zakrzówku. Nie żyje 14-letnia rowerzystka

Tragiczny wypadek w Zakrzówku w województwie lubelskim. Samochód potrącił 14-latkę jadącą na rowerze, dziewczynka zginęła na miejscu. Jej koleżanka została przetransportowana do szpitala. Kierujący autem 21-latek był trzeźwy.

Jak przekazała mł. asp. Katarzyna Glinka z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku, do wypadku doszło po godz. 21 w Zakrzówku (pow. kraśnicki) na drodze wojewódzkiej nr 842 podczas, gdy dziewczynki jechały na rowerach.

Kraśnik. Kierowca potrącił rowerzystkę, po wypadku podjął reanimację

- Kierujący samochodem osobowym potrącił 14-letnią dziewczynkę, która poniosła śmierć na miejscu mimo reanimacji. Z kolei jej 13-letnią koleżankę z lekkimi obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala, ale została już wypisana do domu - powiedziała policjantka.

Jak dodała, do wypadku doszło poza terenem zabudowanym na odcinku wśród pól, gdzie nie było oświetlenia.

Reklama

Kierowca nie zauważył rowerzystek na drodze. Był trzeźwy

- Kierujący samochodem 21-latek był trzeźwy. Jak wyjaśnił, nie zauważył rowerzystek na drodze. Zaraz po wypadku podjął reanimację potrąconej dziewczynki - przekazała mł. asp. Glinka.

Droga była zablokowana przez kilka godzin. Policja ustala przyczyny wypadku pod nadzorem prokuratora. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy