Reklama

Reklama

WOŚP 2014: INTERIA.PL potrząsa wielką, internetową puszką

Dzisiaj 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. INTERIA.PL po raz kolejny gra z WOŚP. Zapewniamy Orkiestrze zaplecze informacyjne, polujemy na gwiazdy i potrząsamy wielką, internetową puszką.

W związku z finałem akcji przygotowaliśmy w całym portalu wiele atrakcji i mechanizmów, dzięki którym będziecie się mogli "teleportować" i śledzić na bieżąco imprezy w całej Polsce, wesprzeć finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i poczuć niezwykłą atmosferę, jaka niezmiennie towarzyszy tej akcji już od 22 lat!

Reklama

WOŚP z tym samym zapałem od 1993 roku zbiera środki, które umożliwiają zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla dzieci, a od 2013 roku - również dla seniorów.

Pozwoliliśmy się zarazić tym zapałem, ale po kolei...

Pomagamy!

Portal uruchomił stronę pomagam.interia.pl, dzięki której użytkownicy mogą wspomóc działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przelewając dowolną kwotę na konto fundacji.

Kliknij i przekaż tyle, ile możesz. Pamiętaj, że liczy się każda złotówka. Razem możemy wiele!

Kwota - w formie przelewu - trafia bezpośrednio na konto Fundacji, a dzięki licznikowi możesz od razu zobaczyć, ile pieniędzy przekazali już użytkownicy portalu INTERIA.PL. Dziękujemy za Waszą pomoc!

Redakcje w akcji

Nad tym, by wszystkie informacje - szybko i w atrakcyjnej formie - docierały do Was, pracują nasi dziennikarze, redaktorzy, operatorzy, webmasterzy, programiści i administratorzy sieci.

Przygotowujemy i umieszczamy na stronach INTERIA.PL  newsy, wywiady, czaty, materiały wideo ze studia w Warszawie, galerie zdjęć. Wszystkie materiały publikowane są w raporcie specjalnym, dostępnym pod adresem wosp.interia.pl.

Mateusz Lubiński, dziennikarz serwisu Fakty.interia.pl, będzie na bieżąco relacjonował, co dzieje się w telewizyjnym studio WOŚP. Relację na żywo znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy!

Wraz ze znanym krakowskim artystą kabaretowym Adamem Grzanką 22. Finał WOŚP w Krakowie prowadzi dziennikarka INTERIA.PL Karolina Siudeja. Na scenie pojawią się zespoły, które wygrały współorganizowany przez nas konkurs w serwisie Muzzo.pl!

W studiu TVP są nasi dziennikarze, ekipa telewizyjna i CZATeria.

Specjalnie dla Was powstała również mapka z kalendarzem imprez. Zobaczcie, gdzie gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Imprez jest naprawdę sporo!

W akcję po stronie redakcyjnej włączyły się serwisy: Fakty i Polska Lokalna, Interia.tv,Mam Dziecko, Muzyka, CZATeria

Uczymy ratować z serwisem Mam Dziecko

W serwisie Mam Dziecko znajdziecie raport specjalny "Uczymy ratować", przygotowany we współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zawiera pożyteczne wskazówki, jak ratować osoby dorosłe i dzieci w przypadku zakrztuszenia, krwotoku, urazów głowy, szyi i kręgosłupa oraz w innych momentach niebezpiecznych dla życia.

Gwiazdy na czatach

Przez całą niedzielę CZATeria obecna jest w studiu TVP, by na żywo przekazywać Wam to, co dzieję się w centrum dowodzenia - nie tylko podczas czasu antenowego zarezerwowanego w TVP, ale również poza nim.

Podczas niedzielnego finału - od rana do wieczora - w pokoju CZAT z Gościem  możecie porozmawiać z... No właśnie, to będzie niespodzianka! Serdecznie zapraszamy! W zeszłym roku, w ciągu 16 godzin przeprowadziliśmy 24 czaty! Czy uda się pobić rekord?

W oczekiwaniu na kolejny rekord

Na stronie głównej INTERIA.PL znajdziecie duży licznik pokazujący na bieżąco zebraną przez WOŚP kwotę. Liczymy na to, że w tym roku padnie kolejny rekord!

Co na to Owsiak?

- Cieszymy się, że kolejny raz możemy zagrać wszyscy razem z INTERIA.PL. Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie zebrać jeszcze więcej środków na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów - mówi Jurek Owsiak.

Wspieranie organizacji pozarządowych jest stałym elementem działań INTERIA.PL. Do tej pory portal współpracował m.in. z PCK, Fundacją Mam Marzenie oraz Fundacją Psi Los.

Dowiedz się więcej na temat: WOŚP | reanimacja | masaż serca | zawał | resuscytacja | Jerzy Owsiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama