Reklama

Reklama

Poznań: Ośmiolatka zginęła w pożarze. Trzy osoby w szpitalu

W budynku wielorodzinnym na poznańskim Dębcu doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Zginęła ośmioletnia dziewczyna, a trzy inne osoby trafiły do szpitala.

Ogień w jednym z mieszkań zauważono w czwartek około godziny 2:45.

Oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej poinformował, że z budynku na poznańskim Dębcu ewakuowano około 20 osób. W akcji gaśniczej uczestniczyło dziewięć zastępów straży pożarnej.

Cztery osoby trafiły do szpitala

- Na początku prowadzona była akcja gaśnicza, działały też służby medyczne - poinformowała w rozmowie z polsatnews.pl podinsp. Iwona Liszczyńska z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Reklama

W wyniku pożaru do szpitala trafiły cztery osoby - dwoje dzieci: ośmioletnia i 13-letnia dziewczynka oraz dwie dorosłe osoby. - Niestety nad ranem otrzymaliśmy informację, że pomimo udzielonej pomocy ośmiolatki nie udało się uratować - podała.

13-latka przebywa w szpitalu przy ul. Krysiewicza, dwie pozostałe osoby znalazły się w innych poznańskich szpitalach.

Kluczowa będzie opinia biegłego

Obecnie trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Policja poinformowała, że na miejscu pracować będzie prokuratura. Kluczowa będzie opinia biegłego pożarnictwa, który będzie uczestniczyć w oględzinach - przekazano.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL