Reklama

Reklama

Starogard Gdański: Policja przerwała nielegalne wesele

W jednym z lokali w Starogardzie Gdańskim zorganizowano wesele. Impreza zakończyła się interwencją policji, podczas której 14 osób zostało ukaranych mandatami. Uczestnikom grozi do ośmiu lat więzienia.

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim Marcin Kunka powiedział, że o nielegalnie zorganizowanym przyjęciu weselnym policjanci zostali powiadomieni w sobotę wieczorem.

14 osób ukaranych mandatami

- Dyżurny skierował na miejsce funkcjonariuszy, którzy potwierdzili otrzymaną informację. Policjanci weszli do pomieszczenia, w którym odbywało się przyjęcie bez udziału zespołu muzycznego - dodał Kunka.

Wewnątrz przebywało 14 osób, które zostały wylegitymowane. W związku z popełnionym wykroczeniem, na wszystkich uczestników imprezy oraz menadżera lokalu, policjanci nałożyli mandaty karne.

Reklama

Funkcjonariusze poinformowali o kontroli pracowników sanepidu.

- Interwencja przebiegała spokojnie, a policjanci nie odnotowali żadnych incydentów. Po zakończeniu przez funkcjonariuszy czynności, uczestnicy imprezy opuścili lokal - przekazał oficer prasowy.

Policja wszczęła dochodzenie w kierunku podejrzenia popełnienia przestępstwa sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób.

Za ten czyn grozi do ośmiu lat więzienia.

Rozlicz pit online już teraz lub pobierz darmowy program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje