Reklama

Reklama

Włosi pobici w Warszawie. Stołeczna policja publikuje nagranie

Warszawska policja opublikowała nagranie wideo ze zdarzenia, w wyniku którego troje Włochów trafiło do szpitala. Rzecznik Komendy Stołecznej Policji przekazał, że prawdopodobnie doszło do bójki między dwiema grupami.

Policja szuka świadków pobicia grupy Włochów, do którego doszło w sobotę w nocy przed jednym z klubów w Warszawie. Policjanci opublikowali w środę film z tego zdarzenia. Po bójce trzech Włochów trafiło do szpitala. U jednego mężczyzny stwierdzono krwotok wewnętrzny, drugiemu grozi utrata oka.

Włoska prasa informuje

Sprawę nagłośnił w poniedziałek "La Nazione" - dziennik z Florencji. Według jego informacji w nocy z piątku na sobotę przed dyskoteką w Warszawie dotkliwie pobitych zostało siedmiu obywateli Włoch, trzech z nich trafiło do szpitala.

W wyniku poniesionych obrażeń u jednego z pobitych mężczyzn stwierdzono krwotok wewnętrzny, natomiast drugiemu grozi utrata oka. "La Nazione" podało, że tylko on jest dalej hospitalizowany.

Reklama

Wideo policji

W środę policja opublikowała film ze zdarzenia. "W sobotę około godz. 3:40 w okolicy Placu Małachowskiego miało miejsce pobicie trzech mężczyzn. Osoby będące świadkami zdarzenia proszone są o kontakt pod nr tel. 477236583, ewentualnie kontakt z najbliższą jednostką policji" - napisała na Twitterze policja.

- Samo nagranie pokazuje, że najprawdopodobniej mamy tutaj do czynienia z wymianą ciosów między jedną a drugą grupą - powiedział rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak.

Dodał, że czynności policji są prowadzone w kierunku pobicia grupy Włochów, jednak wątek bójki również jest "bardzo poważnie analizowany".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne