Reklama

Reklama

Matura 2015

​Matura 2015: Egzamin z biologii. Arkusze i rozwiązania u nas!

Dzisiaj o 14:00 maturzyści rozpoczęli swoje zmagania z egzaminem maturalnym z biologii. W liceach zdawano go na poziomie rozszerzonym, a w technikach, zgodnie ze starą maturą - na poziomach podstawowym i rozszerzonym. Po godzinie 19:30 na naszych stronach znajdziecie arkusze dla wszystkich poziomów. Następnie zaprezentujemy Wam rozwiązania dla poziomu podstawowego w technikum i rozszerzonego w liceum. Pamiętaj, że strona nie odświeża się automatycznie, musisz wcisnąć klawisz F5!

Od tego roku szkolnego - zgodnie z wymaganiami tzw. nowej matury - egzamin maturalny z biologii może być zdawany wyłącznie jako przedmiot dodatkowy na poziomie rozszerzonym. Egzamin ma formę pisemną i trwa 180 minut. Arkusz egzaminacyjny z biologii zawiera około 25 zadań.

W technikum biologia na poziomie podstawowym trwa 120 minut i polega na rozwiązaniu zadań egzaminacyjnych, sprawdzających wiedzę i umiejętność zastosowania tej wiedzy w praktyce. Matura z biologii na poziomie rozszerzonym trwa  z kolei 150 minut.

BIOLOGIA POZIOM ROZSZERZONY - LICEUM
BIOLOGIA POZIOM ROZSZERZONY - TECHNIKUM
BIOLOGIA POZIOM PODSTAWOWY - TECHNIKUM

Reklama

Sugerowane odpowiedzi dla TECHNIKUM - POZIOM PODSTAWOWY:

Zdaj maturę z Interią!


Nasi eksperci każdego dnia, specjalnie dla was, rozwiązują arkusze maturalne. Ich rozwiązania publikujemy na bieżąco. Śledźcie naszą stronę i Facebooka - Interia Matura. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i wskazówek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne