Reklama

Reklama

Chciał zaimponować znajomym. Spadł z siedmiu metrów wprost na torowisko

20-latek podczas spaceru ze znajomymi postanowił wspiąć się na stalową konstrukcję mostu. Będąc na samym szczycie, stracił jednak równowagę i spadł z wysokości 7,5 metra wprost na torowisko. Do zdarzenia doszło w Tarnobrzegu (woj. podkarpackie).

Grupa dwudziestolatków przyszła w środę wieczorem w okolice mostu kolejowego na osiedlu Sobów w Tarnobrzegu. Znajomi robili sobie zdjęcia na torowisku, gdy zauważyli nadjeżdżający szynobus. Czwórka z nich odeszła na bezpieczną odległość. 20-latek zdecydował się zostać na moście.

Gdy pociąg odjechał, postanowił popisać się przed kolegą i trzema koleżankami. Mężczyzna zaczął wspinać się po metolowej konstrukcji, znajdującej się nad mostem.

20-latek dopiął swego, zdobył szczyt, jednak przypłacił to zdrowiem. - Będąc na samym szczycie, stracił równowagę i spadł z wysokości około 7,5 metra  - informuje podkarpacka policja. Mężczyzna wylądował na torowisku. Stracił przytomność i doznał widocznych urazów głowy. 

Reklama

- Na miejscu pracowały służby ratownicze. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i ustalili świadków - przekazała policja. 

Przekaż 1 proc. na pomoc dzieciom – darmowy program TUTAJ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama