Reklama

Reklama

Żona prezydenta Trumpa wygwizdana na spotkaniu ze studentami w Baltimore

Z pewnością nie takiej reakcji spodziewała się Melania Trump. W czasie spotkania w Baltimore, gdzie rozmawiała ze studentami m.in. na temat uzależnień, została wygwizdana. To pierwsza tak krytyczna reakcja w stosunku do pierwszej damy na forum publicznym.

Dlaczego? Wystąpienie żony prezydenta najwyraźniej nie spodobało się młodzieży. Nawet, jeśli nie wszystkim, którzy brali udział w spotkaniu, to właśnie wrogie reakcje przebiły się przede wszystkim.

Jak mówiła reporterka Kate Bennett z CNN, która była na tym spotkaniu, Melania Trump przez około minutę musiała mierzyć się z wrogimi reakcjami.

Potem żona prezydenta USA tak tłumaczyła całe zajście, cytowana przez CNN: "Mamy demokrację i każdy ma prawo do własnej opinii. Faktem jest jednak, że zmagamy się z kryzysem w naszym kraju, a ja jestem zobowiązana, żeby mówić, jakie zagrożenia mogą czekać na nasze dzieci i jakie są mogą być śmiertelne skutki zażywania narkotyków".

Reklama

Pierwsza dama była w Baltimore w związku ze swoim projektem "Be best", w którym opowiada m.in. o walce z nałogami. 

"Promowanie świadomości w tych kwestiach jest jednym z moich priorytetów. Jeśli zmagacie się z uzależnieniem, zachęcam was - sięgnijcie po pomoc. Nieważne, czy to nauczyciel, rodzic, przyjaciel albo dziadek - starajcie się porozmawiać z kimś, komu ufacie. Nigdy nie jest za późno, aby poprosić o wsparcie" - mówiła.

Jak zauważyli dziennikarze CNN, po raz pierwszy zdarzyło się, żeby Melania Trump została wygwizdana, występując bez męża.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy