Reklama

Reklama

Znany rosyjski motocyklista nie żyje. Spadł z klifu

W pobliżu Noworosyjska zginął znany rosyjski motocyklista - Michał Blumenfeld. W sieci upubliczniono nagranie, na którym widać jak mężczyzna spada z klifu.

W miejscowości Abrau-Diurso w rosyjskim Kraju Krasnodarskim 12 listopada doszło do tragicznego wypadku. Jak pisze Gazeta.ru, "motocyklista zginał po upadku z klifu".

Na Telegramie kanał Kub Mash opublikował nagranie z wypadku. Widać na nim, jak mężczyzna na motocyklu crossowym przejeżdża wąską ścieżka na szczycie klifu. W pewnym momencie traci równowagę i przewraca się.

Chwilę później motocyklista spada w przepaść. Film uwiecznili przyjaciele mężczyzny, z którymi jeździł na terenie ośrodka rekreacyjno-sportowego "Limanczik".

Reklama

Jak ustalił dziennik "Kommiersant", zmarły to znany rosyjski motocyklista Michał Blumenfeld. Wielokrotnie brał udział w zawodach sportowych. Informację o śmierci mężczyzny potwierdziły służby prasowe Kraju Krasnodarskiego.

Blumenfeld pozostawił dwoje dzieci i żonę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy