Reklama

Zmarła Lisa Marie Presley. Była córką Elvisa

W wieku 54 lata zmarła córka legendy rock'n'rolla - Lisa Marie Presley. Kilka godzin wcześniej jej matka potwierdziła, że Lisa Marie została przewieziona do szpitala po ataku serca. Informacje o śmierci jedynej córki Elvisa przekazała rodzina.

"Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie" - napisała Priscilla Presley w komunikacie prasowym przesłanym serwisowi "People".

Priscilla Presley potwierdziła, że kilka godzin wcześniej jej córka została przewieziona z domu w Calabasas, położonego około 50 kilometrów na północny zachód od centrum Los Angeles, do szpitala w pobliskim West Hills. Wcześniej wezwani do domu ratownicy medyczni podjęli próbę reanimacji piosenkarki, która prawdopodobnie miała atak serca.

Reklama

Według serwisu TMZ, który opierał się na anonimowych źródłach, piosenkarka została wprowadzona w sztuczną śpiączkę i podłączona do aparatury podtrzymującej życie, po zatrzymaniu akcji serca.

Lisa Marie Presley nie żyje. Miała 54 lata

Jeszcze we wtorek wieczorem Lisa Marie Presley i jej matka były obecne na gali rozdania Złotych Globów, podczas której uhonorowany został Austin Butler za najlepszą rolę męską w filmie biograficznym "Elvis".

Zobacz też: Jakim mężem był Michael Jackson? Lisa Marie Presley miała do niego wielkie pretensje

Oprócz Danny'ego Keougha, z którym rozwiodła się w 1994 roku, Lisa Marie Presley była także żoną Nicolasa Cage'a, Michaela Jacksona i Michaela Lockwooda.

W 2020 roku syn piosenkarki, 27-letni Benjamin Keough, który od dawna zmagał się z depresją i uzależnieniami, odebrał sobie życie, o czym informowaliśmy w naszym serwisie Interia Muzyka.

Lisa Marie Presley była jedynym dzieckiem Elvisa Presleya. Jej legendarny ojciec zmarł w 1977 roku w wieku 42 lat na atak serca. 

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Elvis Presley | Lisa Marie Presley | nie żyje

Reklama

Reklama

Reklama