Reklama

Reklama

Zasztyletował dziewięciolatkę. Policja publikuje wizerunek sprawcy

Policja w Wielkiej Brytanii publikuje wizerunek mężczyzny, który w miejscowości Boston zasztyletował dziewięcioletnią dziewczynkę. Do brutalnego morderstwa doszło 28 lipca.

Od dwóch dni mieszkańcy Wielkiej Brytanii żyją tylko tą zbrodnią - w czwartek 28 lipca mężczyzna zaatakował bawiącą się dziewięcioletnią dziewczynkę. Ta znajdowała się wraz z młodszą siostrą na ulicy obok domu.

Wielka Brytania. Zabił dziewięciolatkę, policja publikuje wizerunek

Według relacji brytyjskiej prasy, dziewczynka miała otrzymać wiele ciosów nożem. Jej życia nie udało się uratować. 

Teraz brytyjska policja publikuje wizerunek mężczyzny podejrzanego o dokonanie zbrodni. 30 lipca w mediach ukazało się zdjęcie sprawcy - to fragment Stopklatki z monitoringu.

Wraz z wizerunkiem policja wystosowała odezwę do mieszkańców Wielkiej Brytanii. "Pilnie apelujemy o pomoc w identyfikacji mężczyzny widocznego na zdjęciach. Wszelkie informacje, nawet niewielkie, mogą okazać się dla nas kluczowe" - czytamy w komunikacie służb. 

Reklama

Funkcjonariusze poinformowali również, że z aresztu zwolniono dwie osoby, które zostały w piątek zatrzymane w związku z zabójstwem dziewięciolatki.

Wielka Brytania. Morderstwo w Bostonie. Dziewięciolatka zasztyletowana

Sprawa zabójstwa dziewięciolatki wstrząsnęła lokalną społecznością. Póki co, policja nie podaje danych zamordowanej dziewczynki. Wiadomo, że rodzina ofiary jest pod stałą opieką psychologów. 

W sprawę zaangażował się miejscowy parlamentarzysta, który zaapelował o pomoc w schwytaniu sprawców tego brutalnego czynu.

- Prowadzimy szeroko zakrojone dochodzenie i przeznaczyliśmy na to śledztwo szereg zasobów - powiedziała nadinsp. Kate Anderson z policji w hrabstwie Lincolnshire.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy