Reklama

Zakaził się chorobą weneryczną na siłowni. "Ktoś musiał ćwiczyć bez majtek"

Stały bywalec siłowni zaraził się podczas ćwiczeń groźną chorobą weneryczną. Mężczyzna opisał w mediach społecznościowych, że po jednym z treningów zaczęło go swędzieć oko. Lekarz ocenił, że musiał złapać chorobę od kogoś, kto korzystał ze sprzętów bez bielizny.

Influencer o imieniu Jayden złapał chorobę weneryczną na siłowni. Mężczyzna opisał na filmie opublikowanym na TikToku, że zakaził się bakteriami z rodzaju chlamydia. Wszystko przez to, że po ćwiczeniach wytarł twarz ręcznikiem.

Mężczyzna twierdzi, że po jednym z treningów zaczęło go swędzieć oko. Choć początkowo zignorował ten objaw, problem narastał. Za namową swoich obserwujących Jayden postanowił udać się do przychodni.

"Ktoś musiał trenować bez majtek"

Lekarz stwierdził, że mężczyzna zakaził się chorobą weneryczną. Bakterie z rodzaju chlamydia doprowadziły do rozwinięcia się u niego w oku choroby znanej jako jaglica. Kiedy Jayden powiedział lekarzowi, że nie był aktywny seksualnie od kilku miesięcy, doktor ocenił, że mógł zarazić się chlamydią od kogoś, kto ćwiczył na siłowni bez bielizny.

Reklama

- Ktoś musiał trenować bez majtek i spocił się na siedzeniu. Ja położyłem tam ręcznik, a potem wytarłem nim twarz - powiedział na filmie Jayden. - Zawsze trzeba korzystać z osobnego ręcznika do ćwiczeń i osobnego do wycierania twarzy. Lekcja wyciągnięta - podkreślił autor nagrania.

Zakaził się jaglicą na siłowni. Media obiegło nagranie


Jaglica to przewlekłe zapalenie rogówki i spojówek, wywołane przez bakterie z gatunku Chlamydia trachomatis.

Początkowymi objawami zakażenia jest wrażenie ciała obcego pod powieką, swędzenie i zaczerwienienie oczu. Odpowiednio wcześnie wdrożona terapia pozwala na wyleczenie jaglicy bez powikłań.

Film odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. "Jak wytłumaczyć potem mężowi, że złapałam na siłowni chorobę weneryczną?" - zapytała żartobliwie jedna z komentujących.

"Chyba przyniosę na siłownię osiem różnych ręczników" - dodała kolejna osoba.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: siłownia | chlamydia | choroba weneryczna | jaglica | trening

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy