Reklama

Reklama

Zabójstwo Polaka w Londynie. Aresztowano drugiego podejrzanego

Londyńska policja metropolitalna poinformowała o zatrzymaniu 27-letniego mężczyzny podejrzanego w sprawie o zabójstwo Polaka. 46-latek został śmiertelnie pchnięty nożem na przedmieściach zachodniego Londynu. Wcześniej zatrzymano 13-letniego chłopca.

Do zabójstwa doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w Yiewsley na dalekich przedmieściach na zachodzie Londynu. Policja podała, że Polak zmarł 30 minut po tym, jak funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie. 46-letni obywatel Polski, który mieszkał na stałe w tej części Londynu, został opatrzony przez ratowników medycznych, ale pomimo podjętych starań, zmarł na miejscu zdarzenia o godz. 00:43 we wtorek.

Jest on pierwszą tegoroczną ofiarą zabójstwa w Londynie. Przeprowadzona w czwartek sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci były rany kłute pachwiny i klatki piersiowej. Wcześniej policja informowała, że jej zdaniem Polak został zaatakowany po kłótni słownej z grupą mężczyzn, do której doszło na jednej z ruchliwych ulic Yiewsley. Aresztowany w związku z tą sprawą 13-latek został w piątek zwolniony za kaucją, ale ma stawić się w sądzie na początku lutego.

Reklama

W 2021 r. w Londynie zamordowane zostały 122 osoby, w większości przypadków przy użyciu noża.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy