Reklama

Reklama

​Wypadek w parku rozrywki, 4 osoby ciężko ranne

4 osoby zostały ciężko ranne w wypadku rollercoastera w angielskim parku rozrywki Alton Towers. Wagonik, w którym jechało 16 osób schodząc z pętli uderzył w pusty, stojący niżej.

Brytyjskie media donoszą, że wagonik w momencie kolizji poruszał się z prędkością 50 km/h. Służby usiłują uwolnić ludzi, którzy wciąż są zapięci zabezpieczeniami. Budują też rampę, która ma ułatwić ewakuację. Na miejscu czekają już helikoptery, które przewiozą najciężej rannych.

Park rozrywki na czas akcji ratunkowej został zamknięty. Później specjalna komisja rozpocznie badanie okoliczności wypadku.


Bogdan Frymorgen

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy