Reklama

Reklama

Wypadek autokaru w Meksyku. Wśród ofiar turyści

We wtorkowym wypadku autokaru z zagranicznymi turystami na wschodzie Meksyku zginęło ośmiu Amerykanów, a także dwóch Szwedów, Kanadyjczyk i meksykański przewodnik - poinformowała w środę meksykańska prokuratura.

W wypadku poważnie rannych zostało 13 osób - czterech Amerykanów, czterech Brazylijczyków, trzech Kanadyjczyków i dwóch Szwedów.

Turyści przybyli do Meksyku na pokładzie statku wycieczkowego. Autokarem podróżowali do miasta Majów Chacchoben, które leży ok. 175 km na południe od Tulum.

Według wstępnych ustaleń policji, kierowca autokaru, na skutek nieuwagi i zbyt dużej prędkości, stracił kontrolę nad pojazdem, który wypadł z drogi, uderzył w drzewo, a następnie przewrócił się na pobocze. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy