Reklama

Reklama

Wypadek autobusu w Gwatemali. Co najmniej 20 ofiar

Co najmniej 20 osób zginęło, a kilkanaście zostało rannych w zderzeniu autokaru z ciężarówką w sobotę we wschodniej Gwatemali - poinformowała krajowa agencja ds. katastrof. Wśród ofiar jest dziewięcioro dzieci.

Rannych przewieziono do kilku szpitali w regionie.

"Głębokie ubolewanie" z powodu wypadku wyraził na Twitterze prezydent elekt Gwatemali Alejandro Giammattei.

Do zdarzenia doszło w pobliżu miasta Gualan na południowym wschodzie kraju. Według agencji ds. katastrof autobus jechał do stolicy z północno-wschodniego departamentu Peten.

Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Strażacy powiedzieli dziennikarzom, że ciężarówka najprawdopodobniej uderzyła w tył autobusu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy