Reklama

Reklama

Wygrał pięć mln funtów. Zwycięzca nie zgłosił się po nagrodę

Zwycięzca pięciu mln funtów w Lotto poszukiwany. Tajemniczy szczęśliwiec od tygodnia po losowaniu nie zgłosił się po nagrodę. Operator rozpoczął poszukiwania.

Los o wartości pięciu milionów funtów pozostaje nieodebrany tydzień po losowaniu - czy to twój? - pyta portal news.sky.com. Uczestnicy gry są zachęcani do sprawdzenia swoich kuponów. 

28 września maszyna losująca wyrzuciła numery: 3, 15, 20, 48, 57 i 58. Mimo, że upłynął tydzień od losowania, to zwycięzca po nagrodę się nie zgłosił. Operator Camelot poinformował, że szczęśliwy los został puszczony w punkcie stacjonarnym, a nie przez internet. 

Los, który zmieni życie

Andy Carter, starszy doradca w The National Lottery, powiedział, że znalezienie losu "może zmienić życie". Zachęcał, żeby wszyscy gracze sięgnęli po swoje kupony i sprawdzili, czy to nie na nich czeka fortuna. Dodał, że ostatni miesiąc był bardzo pracowity, a w tym czasie 14 osób zostało milionerami. - Mamy nadzieję, że ta szczęśliwa passa Lotto będzie kontynuowana - powiedział. 

Reklama

- Każdy zwycięzca ma szansę zmienić swoje życie i życie otaczających go ludzi - zachęcał Carter. 

Jeżeli w ciągu kolejnego tygodnia zwycięzca nie zgłosi się ze swoim kuponem, to Camelot ujawni miejsce, w którym wysłano szczęśliwy los. 

Zwycięzca National Lottery ma 180 dni od momentu losowania na odebranie nagrody.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy